Přeskočit na obsah
T

Kdo se o vás postará?

Svěřte se do našich rukou a budete odcházet spokojeni
Eliška Kuthanová

Výtvarné dílny s dětmi

Tomáš Biheler

Čip mistr

Marek Haltuf

Piercer

Miloslav Stárek

Tatér

Dagmar Popová

Galerie a ateliér

N

Naše služby

Eliška Kuthanová

Výtvarné dílny s dětmi

+420 605 833 398

Provádíme všechny druhy piercingů (včetně intimních), aplikujeme mikrodermály, čipy, nastřelujeme naušnice v salonu v centru Hradce Králové. Preferujeme individuální přístup, garantujeme hygienický nadstandard a nabízíme více než patnáctiletou zkušenost v bodyartu.

Marek Haltuf

Piercer

+420 604 831 184

Tomáš je jedním z prvních biohackerů v České republice, který se v těsné spolupráci s Markem specializuje na funkční piercingy a implantáty jako jsou biomagnety, subdermální LED diody nebo bezkontaktní RFID a NFC čipy. Přináší do ČR úplně nové technologie a pomáhá lidem vybírat zajímavé augmentace. Věnuje se také osvětě v oblastech biohackingu a kyborgismu. Mimo to také implantáty programuje a propojuje s existujícími elektronickými systémy. Podrobné informace o Tomášovi a jeho projektu najdete na webu https://cipovani.eu.

Tomáš Biheler

Čip mistr

+420 792 376 451

Miloslav Stárek aka RAVEN – Freak Art Factory, patří mezi všestranné umělce, jejichž tvorba je specifická a obdivovat ji lze v mnoha různých oblastech. Milda se totiž zabývá sochařstvím, prací s kovem a vyrábí rovněž dřevěné šperky, umělecký nábytek či šamanské doplňky. Navíc kreslí, maluje, píše básně a v neposlední řadě se věnuje tetování. V práci s tetovací jehlou má několikaletou praxi a odbornou způsobilost, přičemž jeho zkušenosti se neodmyslitelně odrážejí na kvalitě kreseb. Prioritně se zaměřuje na vlastní motivy, které mohou být abstraktní i konkrétní, mohou vás zavést do psychedelicky pestrobarevného světa plného tvorů z jiných dimenzí, ale problémem nejsou ani další fantaskní témata. Seznámíte-li se, s jeho pracemi, zjistíte, že neoplývají pouze bezmeznou imaginací, ale navíc zaujmou smyslem pro preciznost a detail.

Miloslav Stárek

Tatér

+420 604 686 114

Z

Zanechte nám vzkaz

Máte pro nás nějaký nápad, návrh či zprávu?
Jsme tu pro vás

Po - Pá
(dle domluvy)

Najdete nás

Velké náměstí 24/34
Hradec Králové
 

Kontaktujte nás

+420 777 126 676
Dagcca@seznam.cz